VÝROBA JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ A VÝROBNÍCH ZAŘÍZENÍ 


Vyrábíme jednoúčelové stroje, výrobní přípravky - obráběcí, svařovací, laserovací, tvářecí, montážní, měřicí, zkušební... a dále vyrábíme vybavení pro pracoviště - speciální stoly, dopravníky, zásobníky na polotovary, odpadní nádoby, lakovací rámy... a strojní díly.

Využíváme technologií zaměřených na zakázkovou, kusovou výrobu. Strojový park zahrnuje jak obráběcí konvenční, tak i CNC stroje. Pro výrobu svařenců využíváme metodu MIG, MAG a TIG. Operace, které nejsme schopni sami uskutečnit - povrchové úpravy, jako například zinkování, lakování, PVD povlakování nebo 3D měření velkých dílů - kooperujeme s dlouhodobě ověřenými firmami.

Zkušenosti máme s konstrukcí ekoldovacích strojů, automatů na výrobu rámů filtrů, na svařování rámů, skládacích strojů a nebo pro výrobu vzduchových fitrů. K zajištění optimální funkčnosti zařízení využíváme pneumatické, hydraulické a elektrické systémy.

Dále zhotovujeme vybavení pro pracoviště: ekoldovací spojovací nářadí, speciální stoly, dopravníky, zásobníky na polotovary, odpadní nádoby, lakovací rámy a strojní díly.

Provádíme zámečnické práce: výroba plotů, bran, zábradlí aj.