VÝVOJ, KONSTRUKCE A VÝROBA


Sériová výroba plechových dílů a sestav

Návrh, technické řešení a výroba vestaveb do automobilů

Sériová výroba plechových dílů a příslušenství vzduchotechnických jednotek


Sériová výroba je převážně zaměřena na výrobky pro vzduchotechniku. Hlavní činností je zpracování plechu a výroba plechových dílů za použití nejmodernějších technologií od firmy Trumpf.

Výroba je zajišťována CNC děrovacími a ohraňovacími lisy. Dělení profilů je prováděno na kotoučové pile. Dále využíváme technologii svařování, pájení, tmelení, bodování a lakování. Spojování a montáž dílů je prováděna nýtováním, šroubováním, tvářením nebo svařováním. Zpracováváme převážně materiály Al, FeZn, AlZn, lakované plechy a nerez.

Výroba je v zaměřena na zákazníky z oboru vzduchotechniky a elektrotechniky.

Návrh a výroba vestaveb do automobilů

Vestavba je snadno vyjímatelná a upevněna za kotvící body v nákladovém prostoru vozu, sada na upevnění je součástí dodávky.

Základním konstrukčním prvkem je systém hliníkových profilů výplně boků a čel zásuvek z pvc s barevným polepem vnější strany. Dna a rozdělovače zásuvek jsou z hliníkového ohraněného plechu, vrchní plocha vestavby je foliovaná překližka s protiskluzovou úpravou, výsuvy zásuvek kuličkové s aretací v zavřené poloze.  Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.