VÝVOJ, KONSTRUKCE A VÝROBA


KONSTRUKCE A VÝROBA JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ A VÝROBNÍCH ZAŘÍZENÍ 


Konstrukční kancelář je vybavena CAD stanicemi se softwarem Autodesk Inventor, umožňující 3D konstrukci s navazující 2D tvorbou výrobní dokumentace. Dokážeme pracovat s převážnou většinou CAD formátů.

Zkušenosti máme s konstrukcí výrobních přípravků, zařízení a jednoúčelových strojů. K zajištění optimální funkčnosti zařízení využíváme pneumatické, hydraulické a elektrické systémy. 

Vyrábíme jednoúčelové stroje, výrobní přípravky - obráběcí, svařovací, laserovací, tvářecí, montážní, měřicí, zkušební... a dále vyrábíme vybavení pro pracoviště - speciální stoly, dopravníky, zásobníky na polotovary, odpadní nádoby, lakovací rámy... a strojní díly.
 

SÉRIOVÁ VÝROBA PLECHOVÝCH DÍLŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ VZDUCHOTECHNICKÝCH JEDNOTEK


Sériová výroba je převážně zaměřena na výrobky pro vzduchotechniku. Hlavní činností je zpracování plechu a výroba plechových dílů za použití nejmodernějších technologií od firmy Trumpf.

Výroba je zajišťována CNC děrovacími a ohraňovacími lisy. Dělení profilů je prováděno na kotoučové pile. Dále využíváme technologii svařování, pájení, tmelení a lakování. Spojování a montáž dílů je prováděna nýtováním, šroubováním, tvářením nebo svařováním. Zpracováváme převážně materiály Al, FeZn, AlZn, lakované plechy a nerez.

Výroba je v zaměřena na zákazníky z oboru vzduchotechniky a elektrotechniky.