Vestavby do automobilů

Navrhujeme a vyrábíme vestavby vlastní konstrukce.

Vestavby se vyznačují svým provedením a materiálovým složením jako elegantní a propracované. Již od samotného návrhu je dbáno na funkčnost a uživatelskou přívětivost. Systém hliníkových profilů, jako základní konstrukční prvek, dovoluje velkou variabilitu při návrhu vestavby. Ať už se jedná o vestavbu pracovní, užitnou, či obytnou, jsme schopni vypracovat návrh dle Vašich představ.

Úložné prostory jsou řešeny zásuvkami na kuličkových výsuvech, podle potřeby vybavené dělícími příčkami pro lepší organizaci vnitřních prostorů.

V případě kuchyňského modulu je jedna zásuvka určená primárně pro potřeby kuchyňky a obsahuje dřez s vodovodní baterií, plynový vařič s připojením na 2kg pb lahev, nádrže pro vodní hospodářství a připojení na 12V z vozu. Prostor vedle samotné kuchyňky lze potom využít pro umístění lednice, nebo jako sklad potravin.

Prostor pro spaní je realizován výsuvným roštem, jehož součástí jsou dvě sklopné podpěry. Rošt má aretaci ve vysunuté poloze, stejně tak obě podpěry jsou aretované v poloze svislé. V horizontální poloze jsou podpěry zajištěny popruhem.

Základní materiály použité k výrobě:

  • Systém hliníkových profilů
  • Hliníkový plech zpracovaný cnc technologií
  • Nerezový plech zpracovaný cnc technologií
  • Pvc desky
  • Foliovaná překližka s protiskluzovou úpravou

Z pohledu legislativy jsou tyto vestavby náklad, který je ukotven v nákladovém prostoru vozu a jsou koncipovány tak, aby manipulace z a do vozu byla zvládnutelná maximálně ve dvou osobách.

Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH, cena platí pro základní úložnou vestavbu.


Zvolte si variantu:

Cena od 27 500,00 Kč

Varianty:
Úložné prostory, plocha pro spaní, kuchyňka, nebo kompletně dle přání zákazníka. 

Cena:
Dle konkrérní poptávky bude vyhotovena cenová nabídka.

Chci se zeptat

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.